Avtor: 21.04.2012 ob 19:32

Trije pokali za naše ekipe na občinskem tekmovanju v orientaciji

PGD Zaklanec in PGD Podolnica sta v soboto, 21. aprila, organizirala občinsko tekmovanje v orientacijskem teku za mladino. Iz Gasilske zveze Dolomiti je v petih kategorijah nastopilo 17 ekip. Pred štartom teka so vse ekipe opravile vajo z vedrovko oz. postavitev orodja za trodelni napad ter se nato napotile proti štartu. Proga jih je vodila iz Zaklanca preko Sv. Urha v Podolnico. Najboljši dve ekipi v vsaki kategoriji sta se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 26. maja v Karlovici pri Velikih Laščah.

Tekmovanje je bilo organizirano za tri gasilske zveze – Dolomiti, Horjul, Brezovica. Kot je že običaj, so najboljše tri ekipe v posamezni kategoriji v seštevku vseh treh zvez prejeli še pokal. Tako so bili pionirji Butajnova – Planina in pripravniki PGD Zalog drugi, mladinci PGD Dvor pa tretji.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v orientaciji
Fotogalerija: 21.04.2012, občinsko tekmovanje v orientaciji [foto: Primož Zibelnik]