Uradna spletna stran Gasilske zveze Dolomiti
Rezultati regijskega tekmovanja v smučanju
26.01.2013 :. Klemen Zibelnik .:
Na Soriški Planini je v soboto, 26. januarja, potekalo regijsko tekmovanje v smučanju za mladino.

Rezultati: Posamično
Rezultati: Skupno
Fotogalerija: 26.01.2013 - regijsko smučarsko tekmovanje [foto: Primož Zibelnik]

Štartna lista regijskega tekmovanja v smučanju
23.01.2013 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 26. januarja, bo na Soriški Planini potekalo regijsko tekmovanje v smučanju za mladino. Iz naše gasilske zveze bo sodelovalo tudi 16 otrok v vseh starostnih kategorijah. Zbor vseh udeležencev je na smučišču med 8.00 in 8.30, štart tekme pa je ob 9.30. Razglasitev rezultatov ob potekala ob 15.00 v Litostrojski koči.

Štartna lista: Po kategorijah
Štartna lista: Po zvezah in kategorijah

Poplave na dan spomina na mrtve
01.11.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Ob 8.00 je začelo poplavljati cesto Dobrova-Polhov Gradec pri vasi Dvor. Gasilci PGD Dvor so postavili delno zaporo. Delavci cestnega podjetja pa so cesto zaprli v obe smeri. Ob 9.45 je cesto Dobrova-Polhov Gradec pri vasi Hruševo zalila voda. Gasilci PGD Hruševo so nevarna mesta zavarovali. Ob 11.34 so gasilci PGD Hruševo med Hruševim in Gaberjem očistili propuste in požagali veje, ki so ovirale pretoke.

Ob 9.32 so odšli gasilci PGD Polhov Gradec v Podreber črpat vodo iz garaže, v Setnici pa so s proti poplavnimi vrečami zaščitili hišo in očistili cesto. V Polhovem Gradcu so ravno tako s proti poplavnimi vrečami zaščitili objekt in očistili tri propuste.

Fotogalerija: 01.11.2012 – poplave [foto: Klemen Zibelnik]

Rezultati regijskega kviza mladine
20.10.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Objavljamo rezultate regijskega kviza mladine, ki je potekal v soboto, 20. oktobra, v OŠ Smlednik. Iz vsake kategorije sta se na državno tekmovanje uvrstili najboljši dve ekipi. Razpis in morebitna dodatna obvestila ekipe lahko dobijo na spletni strani GZS.

Rezultati: Regijski kviz
Fotogalerija: 20.10.2012 - Regijski kviz [foto: Klemen Zibelnik, Primož Zibelnik]

Rezultati občinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah za člane in starejše gasilce
23.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Drugi dan tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah so se v Zalogu pomerili člani in članice ter starejši gasilci in gasilke. Člani in članice so se pomerili v vaji z motorno brizgalno in razvrščanju, starejši gasilci pa v vaji s hidrantom in razvrščanju. Člani PGD Šentjošt, aktualni državni prvaki, so vajo z motorno brizgalno izvedli v 33,8 sekundah, vendar zaradi 20 kazenskih točk niso prejeli prehodnega pokala. Ta je šel v roke članom A PGD Žažar. Tekmovalno zastavo so spustili starejši gasilci iz PGD Podsmreka, ki so vajo s hidrantom izvedli najhitreje.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih discplinah - člani in starejši gasilci
Fotogalerija: 23.09.2012 - občinsko tekmovanje - člani in starejši gasilci [foto: Klemen Zibelnik]

Rezultati občinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah za mladino
22.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Prvi dan tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah so se v Zalogu pomerili pionirke, pionirji, mladinke in mladinci iz treh gasilskih zvez – GZ Dolomiti, GZ Horjul in GZ Brezovica. Pionirke in pionirji so se pomerili v vaji z vedrovko in razvrščanju, mladinci pa v suhi vaji s hidrantom in razvrščanju.

Rezultati: Občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih discplinah - mladina
Fotogalerija: 22.09.2012 - občinsko tekmovanje - mladina [foto: Klemen Zibelnik]

Zaključeno pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije
21.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 15. septembra, je v Škofji vasi pri Celju potekalo Memorialno tekmovanje Toneta Sentočnika, ki je bilo hkrati zaključno pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije za leto 2012. Za končni rezultat letošnjega pokalnega tekmovanja Gasilske zveze Slovenije se upošteva 5 najboljših uvrstitev posamezne tekmovalne enote v celotni sezoni tekmovanj.

Tekmovanj so se udeleževale tudi tri ekipe naše zveze. Ekipa članov Šentjošt 1 je zasedla deveto, ekipa Šentjošt 2 trinajsto in ekipa Polhov Gradec 30. mesto.

Rezultati: Pokalno tekmovanje GZS

Časovni razpored občinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah
17.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Skladno z razpisom objavljamo časovnico občinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah, ki bo potekalo v soboto, 22. septembra, in nedeljo, 23. septembra, v Zalogu. Vse ekipe naprošamo, da se držijo napisane časovnice.

Časovnica: Občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah

Shema tekmovalnega prostora

Pripravniki PGD Zalog deveti na državnem tekmovanju v orientacijskem teku
15.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
V Veliki Pirašiči (GZ Žalec) je potekalo državno tekmovanje v orientaciji za gasilsko mladino. Preko regijskega tekmovanja so si nastop zagotovili tudi pripravniki PGD Zalog, ki so na koncu med 28 ekipami zasedli deveto mesto.

Rezultati: Državno tekmovanje v orientaciji

Razpis regijskega tekmovanja v kvizu
12.09.2012 :. Klemen Zibelnik .:
Regijsko tekmovanje v kvizu bo potekalo v OŠ Smlednik, v soboto, 20. oktobra, s pričetkom ob 9.00. Pravico nastopa na regijskem tekmovanju imata prvo in drugo uvrščena ekipa iz občinskega tekmovanja v vsaki kategoriji.

Razpis: Regijsko tekmovanje v kvizu

<< Novejši 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starejši >>

Content Management Powered by CuteNews
GZ Dolomiti