Uradna spletna stran Gasilske zveze Dolomiti
Člani A PGD Šentjošt drugi na tekmvanju v okviru dnevov zaščite in reševanja
02.10.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Na poletno obarvano soboto (1.oktober) so se v Kopru zaključili 4. dnevi zaščite in reševanja. V dopoldanskem času je na pomožnem stadionu Bonifika potekalo mednarodno gasilsko tekmovanje. Tekmovanja se je udeležilo: 36 enot članov A, 19 enot članov B, 16 enot članic A, 10 enot članic B ter 6 enot gostov iz Avstrije in Italije. Člani A PGD Šentjošt so zasedli zasedeli drugo mesto in za nagrado prejeli tri zaščitne obleke. Druga ekipa članov A PGD Šentjošt je bila 22.

Rezultati: Tekmovanje v okviru Dnevov zaščite in reševanje
Fotogalerija: 01.10.2011 - tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah [foto: Klemen Zibelnik]

Strokovna ekskurzija organov zveze
02.10.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Člani vseh organov Gasilske zveze Dolomiti (upravni odbor, štab operative, nadzorni odbor, arbitraža, komisija za mladino, članice in veterane) so se v soboto, 1. oktobra odpravili na strokovno ekskurzijo. Naprej je bil na sporedu vodeni avtobusni ogled Luke Koper, nato smo obiskali PGD Pobegi – Čežarji, nato pa smo se podali na ogled sejma v okviru Dnevov zaščite in reševanja. Ob vrnitvi domov smo si ogledali še najdaljši in najvišji slovenski viadukt Črni kal.

Fotogalerija: 01.10.2011 - strokovna ekskurzija GZ Dolomiti [foto: Klemen Zibelnik]

Rezultati regijskega mladinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah
24.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 24. septembra, je v Polju pri Vodicah potekalo tekmovanje Regije Ljubljana I v gasilsko - športnih disciplinah. Pionirji PGD Šentjošt so se s tretjim mestom uvrstili na državno tekmovanje, ki bo potekalo prihodnje leto.

Rezultati: Tekmovanje Regije Ljubljana I v gasilsko-športnih disciplinah

Člani A PGD Šentjošt pokalni zmagovalci za leto 2011
19.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 17. septembra 2011, je v organizaciji PGD Škofja vas potekalo letošnje zadnje člansko pokalno tekmovanje Gasilske zveze Slovenije. V članski kategoriji so nastopali člani A PGD Šentjošt, ki so se na vseh šestih tekmah uvrščali na najvišja mesta. V skupnem seštevku letošnjega ciklusa pokalnih tekmovanj je to pomenilo prvo mesto.

Rezultati: Skupni seštevek pokalnih tekmovanj

Rezultati občinskega članskega tekmovanje v gasilsko - športnih tekmovanjih
18.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V nedeljo, 18. septembra, je v Podpeči potekalo občinsko tekmovanje v gasilsko - športnih disciplinah. Prve tri uvrščene ekipe v posamezni kategoriji imajo pravico nastopa na regijskem tekmovanju, ki bo 2. oktobra v Tacnu.

Rezultati: GZ Dolomiti
Rezultati: GZ Horjul
Rezultati: GZ Brezovica
Fotogalerija: 18.09.2011 - občinsko člansko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah [foto: Klemen Zibelnik, Jasna Oblak]

Mladinke devete, starejši pionirji 24. na državnem tekmovanju v orientaciji
17.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Na smučišču Cerkno je v soboto, 17. septembra, na zelo težkem terenu potekalo državno tekmovanje v orientacijskem teku za gasilsko mladino. Na tekmovanju sta nastopili tudi dve ekipi naše gasilske zveze. Mladinke PGD Dvor (Tanja, Lea, Simona) so zasedle odlično deveto mesto, starejši pionirji PGD Dvor (Blaž, Lea, David) pa so se sicer na progi nekoliko izgubili, vendar kljub temu zasedli 24. mesto med 32 ekipami. Obe ekipi sta vse naloge opravili brez kazenskih točk!

Rezultati: Državno tekmovanje v orientaciji
Fotogalerija: 17.09.2011 - državno tekmovanje v orientaciji [foto: Klemen Zibelnik]

Državno tekmovanje v orientaciji
14.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 17. septembra, bo na smučišču Cerkno potekalo državno tekmovanje v orientaciji za gasilsko mladino. Na tekmovanju imajo pravico (na podlagi rezultatov na regijskem tekmovanju) nastopiti tudi mladinke in starejši pionirji PGD Dvor. Priprave na to tekmovanje že intenzivno potekajo, zaradi česar lahko pričakujemo dobre rezultate. Skupno je v šestih kategorijah prijavljenih kar 179 ekip.

Rezultati občinskega mladinskega tekmovanje v gasilsko - športnih tekmovanjih
11.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V nedeljo, 11. septembra, je v Podpeči potekalo občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah, ki so ga skupaj organizirale GZ Dolomiti, GZ Horjul in gostiteljica GZ Brezovica. Na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 24. septembra, so se uvrstile najboljše tri ekipe iz posamezne zveze.

Rezultati: GZ Dolomiti
Rezultati: GZ Horjul
Rezultati: GZ Brezovica
Fotogalerija: 11.09.2011 – občinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah [foto: Klemen Zibelnik]

Časovnica gasilsko športnega tekmovanja
02.09.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V Podpeči se bo v nedeljo, 11. septembra, odvijalo tekmovanje v gasilsko športnih disciplinah za pionirje in mladince, teden dni kasneje (nedelja, 18. september) pa bo potekalo še tekmovanje za člane in starejše gasilce. Objavljamo časovnico in prijavni list B.

Prijavni list lahko, v kolikor nimate spremembe v tekmovalni enoti, ki ste jo prijavili preko Vulkan-a, natisnete tudi iz Vulkan-a, ki jo podpiše poveljnik društva in žigosate. V kolikor pa ste zamenjali tekmovalce, pa morate napisati nov prijavni list, ki je priložen.

Časovnica: Mladina
Časovnica: Člani, starejši gasilci
Priloga: Prijavni list B

Intervencija: PGD Črni vrh
27.08.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 27. avgusta 2011, ob 19.09 je v naselju Smolnik v stanovanjski objekt udarila strela. Posredovali so gasilci PGD Črni vrh, ki so ugotovili, da je v objekt udarila vodna strela, ki ni zanetila požara. Pregledali so streho in notranjost hiše ter elektrovod ter s folijo pokrili približno 5 kvadratnih metrov strehe.

<< Novejši 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starejši >>

Content Management Powered by CuteNews
GZ Dolomiti