Uradna spletna stran Gasilske zveze Dolomiti
Razpis: regijski kviz mladine
17.08.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Objavljamo razpis regijskega kviza za gasilsko mladino, ki bo potekal v soboto, 15. oktobra v OŠ Škofljica.

Razpis: Regijski kviz
Prijavnica: Ekipa jo prinese na tekmovanje

Datumi tekmovanj gasilsko športnih disciplin
27.06.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Tekmovanje v gasilsko športnih disciplinah bo za pionirje in mladince potekalo v nedeljo, 11. septembra, teden dni kasneje (nedelja, 18. september) pa bo potekalo še tekmovanje za člane in starejše gasilce. Oba tekmovanja bosta potekala na športnem letališču v Podpeči.

Istočasno vas obveščamo, da je letos poleg pisne prijave ekip, možna tudi testna prijava ekip v Vulkan-u. V ta namen bo konec avgusta organiziran tudi seminar za administratorje po gasilskih društvih. V naslednjem letu bo možna prijava ekip samo še preko programa v Vulkan.

Člani A PGD Šentjošt uspešno tekmujejo na pokalni tekmovanjih
20.06.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Za ekipo članov A PGD Šentjošt je tretja pokalna tekma Gasilske zveze Slovenije. V soboto, 18. junija so v Štrekljevcu zasedli 13. mesto. Predhodno so bili uspešnejši, v Hajdošah (4. junij) so zasedli tretje mesto, še boljši pa so bili na uvodni tekmi v Kamencah (21. maj), kjer so vknjižili drugo mesto. V skupnem seštevku trenutno zasedajo tretje mesto.

Rezultati: Štrekljevec
Rezultati: Hajdoše
Rezultati: Kamence
Lestvica: Skupni vrstni red
Fotogalerija: 18.06.2011 – pokalno tekmovanje v Štrekljevcu [foto: Klemen Zibelnik]

Rezultati regijskega tekmovanje v orientaciji
11.06.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Objavljamo rezultate regijskega tekmovanja v orientaciji, ki je potekalo v soboto, 11. junija, v Žažarju. Našo gasilsko zvezo so odlično zastopali starejši pionirji PGD Dvor, ki so bili drugi, in mladinke PGD Dvor, ki so ravno tako zasedle drugo mesto. Obe ekipi sta se uvrstili na državno tekmovanje. Za las so medaljo na četrtem mestu zgrešili mladinci PGD Zalog.

OBVESTILO: Na tekmovanju sta se našla bidon in kompas. Kdor jih je izgubil, jih lahko dvigne v času uradnih ur (sreda, 18.00 – 20.00) na sedežu GZ Dolomiti.

Rezultati: Regijski orientacijski tek
Fotogalerija: 11.06.2011 – regijsko tekmovanje v orientaciji [foto: Klemen Zibelnik]

Startna lista regijskega tekmovanja v orientaciji
07.06.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 11. junija, bo v Žažarju potekalo regijsko tekmovanje v gasilski orientaciji za mladino. Prijavljenih je 99 ekip, ki bodo nastopile po objavljeni časovnici.

Štartna lista: Regijsko tekmovanje v orientaciji

Intervencija: PGD Dvor
28.05.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 28. maja, ob 14.48 je v naselju Dolenja vas pri Polhovem Gradcu zagorelo na dovodu v elektro omarico stanovanjske hiše. Na kraj dogodka so izvozili člani PGD Dvorz z GVC 16/25 in GVC 16/40. Lastnik objekta je požar pred njihovim prihodom že pogasil, tako da so objekt le pregledali in prezračili. O dogodku je bila obveščena dežurna služba Elektro Vrhnika.

Fotogalerija: 28.05.2011 – požar elektro omarice [foto: Klemen Zibelnik]

Rezultati občinskega tekmovanje v kvizu za gasilsko mladino
14.05.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Na občinskem tekmovanju mladine v kvizu v OŠ Horjul (14.05.2011) je GZ Dolomiti zastopalo le pet ekip PGD Dvor. Najboljši so bili Timotej, Jan, Martin (mlajši pionirji), Tilen, Jernej, Blaž (starejši pionirji) ter Maša, Simona in David (mladinci). Na drugo mesto pa so se uvrstili Jan, Rebeka, Sara (starejši pionirji) ter Tanja, Lea in Nika (mladinci). V skupnem seštevku vseh treh zvez (Dolomiti, Horjul, Brezovica) so pokal za prvo mesto osvojili starejši pionirji (Tilen, Jernej, Blaž) in mladinci (Maša, Simona, David), medtem ko so pokal za tretje mesto v kategoriji mladincev odnesle Tanja, Lea in Nika.

Rezultati: GZ Dolomiti
Rezultati: GZ Horjul
Rezultati: GZ Brezovica
Rezultati: Skupni rezultati

Fotogalerija: 14.05.2011 – občinsko tekmovanje v kvizu [foto: Primož Zibelnik, Marko Zibelnik]
Fotogalerija: 14.05.2011 – občinsko tekmovanje v kvizu na strani PGD Dvor [foto: Primož Zibelnik, Marko Zibelnik]

Sektorska vaja PGD Dobrova na Gabrjah
09.05.2011 :. Klemen Zibelnik .:
V petek, 6. maja, je na Gabrjah potekala sektorska vaja sektorja Dobrova, ki ga je organizirala PGD Dobrova. Predpostavka vaje je bila, da je zagorelo v garaži gospodarskega poslopja. V objektu so bili številni ponesrečenci, zgodila pa se je tudi traktorska nesreča. Zaradi zagotavljanja oskrbe z vodo, se je napravil B vodo iz Gradaščice. Na vaji so sodelovala vsa društva sektorja – PGD Dobrova, PGD Brezje, PGD Podsmreka, PGD Hruševo – ter PGD Dvor in PGD Polhov Gradec.

Fotogalerija: 06.05.2011 – sektorska vaja [foto: Klemen Zibelnik]

Florijanova maša v Črnem vrhu
03.05.2011 :. Klemen Zibelnik .:
4. maj je proglašen za dan svetega Florjana, zavetnika gasilcev. Zaradi tega se gasilci redno srečujemo na Florijanovih mašah. Tako je letos Florijanova maša potekala v nedeljo, 1. maja, v Črnem Vrhu.

V nadaljevanju novice si preberite legendo o Florjanu

Fotogalerija: 01.05.2011 – Florjanova maša [foto: Maja Zibelnik]

Razpis: regijsko tekmovanje v orientaciji
03.05.2011 :. Klemen Zibelnik .:
Objavljamo razpis za regijsko tekmovanje v gasilski orientaciji, ki bo potekala v soboto, 11. junija v GZ Horjul.

Razpis: Regijska orientacija

<< Novejši 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starejši >>

Content Management Powered by CuteNews
GZ Dolomiti