Uradna spletna stran Gasilske zveze Dolomiti
Ogled OŠ Polhov Gradec
25.12.2010 :. Klemen Zibelnik .:
Člani PGD Dvor in PGD Polhov Gradec so si ogledali novo osnovno šolo v Polhovem Gradcu. Skupaj s hišnikom so si ogledali prenovljene prostore šole in mesta glavnih elektro omaric ter plinskih in vodovodnih ventilov.

Državni mladinski gasilski kviz
28.11.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 27. novembra, je v Zrečah, v tamkajšnji osnovni šoli potekal 9. državni kviz gasilske mladine. Tokrat se tekmovanja ni udeležila nobena ekipa iz našega društva, saj se nismo uspeli kvalificirati za to tekmovanje.

Fotogalerija: 27.11.2010 - državni kviz [foto: Klemen Zibelnik]

Tradicionalni izlet mladine
08.11.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V nedeljo, 7. novembra, je komisija za mladino Gasilske zveze Dolomiti organizirala tradicionalni izlet s kopanjem za mladino. Tokrat smo se podali v Podčetrtek, v Terme Olimia. Skupno je na izlet odpotovalo 98 otrok in mentorjev.

Rezultati regijskega kviza
23.10.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 23. oktobra, je v prostorih OŠ Dobrova potekal regijski kviz mladine. Iz naše gasilske zveze so nastopile štiri ekipe. Najvišje se je uvrstila ekipa starejših pionirjev PGD Dvor 1 (David Oblak, Blaž Osredkar, Jernej Zibelnik), ki je zasedla nehvaležno četrto mesto, ekipa mladincev PGD Dvor 2 (Simona Osredkar, Rebeka Prosen, Klemen Oblak) je bila peta, na osmo mesto pa so se uvrstili starejši pionirji PGD Dvor 2 (Tilen Bradeško-Jekovec, Klavdija Fortuna, Jan Jamnik) in mladinci PGD Dvor 1 (Lea Kapele, Tanja Jamnik, Nika Zibelnik).

Rezultati: Regijski kviz
Fotogalerija: 23.10.2010 - regijski kviz [foto: Primož Zibelnik]

Rezultati občinskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah
16.10.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 16. oktobra, je v Horjulu potekalo občinsko mladinsko tekmovanje v gasilsko-športnih disciplinah. V nedeljo je bilo predvideno člansko tekmovanje vendar je zaradi močnega dežja odpadlo ter je za letošnje leto dokončno odpovedano.

Rezultati: GZ Dolomiti
Rezultati: GZ Horjul
Rezultati: GZ Brezovica

Fotogalerija: 16.10.2010 - občinsko tekmovanje [foto: Klemen Zibelnik, Primož Zibelnik, Nejc Škof]

Nova vodja enot
12.10.2010 :. Klemen Zibelnik .:
Marca in aprila je regija Ljubljana 1 organizirala tečaj za vodjo eno, ki sta se ga iz naše gasilske zveze udeležila Gregor Peklaj in Damjan Marolt. Tečaj sta z vsemi predpisanimi nalogami uspešno opravila, zato sta iz rok predsedujočega regiji Ljubljana 1 Franca Bradeška in poveljnika regije Ljubljana 1 Iztoka Zajca v torek, 12. oktobra, prejela čin gasilskega častnika.

Fotogalerija: 12.10.2010 - podelitev GČ [foto: Franci Zibelnik]

Tečaj za nižjega gasilskega častnika
06.10.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V prostorih PGD Bizovik se je meseca septembra odvijal tečaj za nižjega gasilskega častnika. Iz naše gasilske zveze se je tečaja udeležilo sedem gasilcev; trije iz PGD Dobrova, dva iz PGD Dvor in dva iz PGD Hruševo. V petek, 1. oktobra, je potekal prvi del vaj, drugega bodo v sredini oktobra izpeljali na Igu. Teoretično znanje bodo tečajniki pokazali na izpitu, ki po potekal v pisni in ustni obliki. Poleg tega morajo napisati tudi seminarsko nalogo, kjer bodo prikazali pridobljeno znanje.

Fotogalerija: 01.10.2010 - tečaj NGČ [foto: Klemen Zibelnik]

Podjetje Onaon omogoča ob predložitvi gasilske izkaznice popust pri nakupu njihovih izdelkov
06.10.2010 :. Klemen Zibelnik .:
Podjetje OnaOn je trgovsko podjetje, ustanovljeno leta 1971 z razvejano maloprodajno mrežo po vsej Sloveniji. Z namenom promocije, saj je najboljša reklama ustna reklama in z namenom da vašim članom, ki vsak dan vestno skrbijo za našo varnost, ter po potrebi tudi rešujejo naša življenja, smo se odločili, da vsem vašim članom ob predložitvi gasilske izkaznice omogočimo nakupe z določenim popustom. Za vse artikle blagovne znamke OnaOn, lahko ponudimo popust v višini 20%, za vse ostalo blago pa popust v višini 10%.

direktorica družbe, Mojca Bohorič

Regijski kviz mladine
25.09.2010 :. Klemen Zibelnik .:
Regijski kviz mladine bo potekal v soboto, 23. oktobra, v prostorih OŠ Dobrova. Iz naše gasilske zveze bosta nastopili dve ekipi starejših pionirjev iz PGD Dvor in dve ekipe mladincev iz PGD Dvor.

Razpis: Regijski kviz mladine

Intervencija: PGD Dvor
25.09.2010 :. Klemen Zibelnik .:
V soboto, 25. septembra, so bili člani PGD Dvor ob 8:49 obveščeni o zemeljskem plazu na državni cesti Belica – Log. Prve informacije so bile, da je zemeljski plaz zasul polovice ceste. Nemudoma so izvozili z GVC 16/25 ter odšli na kraj dogodka. Ker na sporočenem kraju ni bilo sledu o plazu, so se odpeljali vse do Hrastenic. Ob povratku proti gasilskemu domu so "Pri skalah" ob cestišču opazili pet kamnov, ki so predhodno najverjetneje ležali na cestišču in jih je nekdo že pred njihovim prihodom umaknil.

Fotogalerija: 25.09.2010 - plaz [foto: Klemen Zibelnik]

<< Novejši 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starejši >>

Content Management Powered by CuteNews
GZ Dolomiti